Det här gjorde mig så glad! Att sitta och pyssla en stund ...
Sommaren i kläder
Aug 2008









Satt och kollade på bilder från i sommar på bloggen. Blir ju en del outfits, trots det känns det inte som att jag fått tillfälle att ha alla riktiga sommarkläder på mig. Många shorts och kjolar får oanvända lägga sig i lådan igen och invänta nästa sommar eller solsemester. Men hörrni - vilken är finast då?
Fler inlägg från colorelle.se
Jag gillar den näst sista bäst! :)
underbar klädstil
Jag tyckte om den första och nummer 2 på andra redan från vänster. Den med byxorna. =))
Åhh, vita topen med prickiga kjolen! Så hiiimla fint!
Strålar bara glada miner och positivitet om den. Verkligen jättefin, var du!
Menar du mitt pass i måndags? DEt gick bra. Gjorde några fel, men det var ingen som märkte det tror jag. Ska du träna idag?
Den där prickiga kjolen är min favorit.
Många fina outfits, fast min favorit är nog den blommiga klänningen som du matchar med lila. Den färgen klär dig fint! Den prickiga var också frän. Hoppas att det löser sig med jobbet. Det intrycket jag har fått utav bloggen är att du är en positiv o sprudlar av glädje, så du kommer säkert hitta något snart. // V
Jag gillar bild nr. 2 väldigt mycket. Fint med en sån färgglad tröja.
Den med zip- jackan från HM, jättefin kombination, jag har en lika dan jacka, jag gillar den verkligen!
jättefina allihop!
Den 4:e på andra raden!
Allt är jätte fint, min favoriter är 5 och 7
jag gillar klänningen uppe i högra hörnet.
http://maria.kimlindberg.com/
-too good to be true
allihopa är jättefina, men min favorit är nog ändå den näst sista
Du har så fin klädstil och jag blir alltid så avundsjuk när jag ser den prickiga kjolen för den är så fin och jag vill också ha en sån!
Jag håller med om att du har mycket finfina kläder....finast av dessa tycker jag är prickiga kjolen....underbar!
Andra på nedre raden. Byxorna var snygga, speciellt när du hade rullat upp dom :)
Älskar alla dina outfits:) men gillar den 8:e outfitten mest, älskar 50-tal:)
Jag gillar långkjolen med västen och vit topp till bäst! Jättefint!
Jag kan inte plocka ut en, alla är fina på sitt sätt. Gillar verkligen din klädstil och din blogg!
jag tycker att alla outfits är superfina, gillar din blogg och läser den flitigt och har fått många tips om vad som är snyggt just nu :)främst gillar jag din lite "coolare" stil som den höga kjolen med den rosa bodyn, de beiga chinosen, den svarta kjolen med den blommiga tröjan från h&m eller det tuffa linnet från monki. Hoppas på en roligt och inspirerande höstblogg ;)
Va svårt! Det är ju så mycket som är snyggt! Men mina absoluta favoriter är nummer 3 och 4 på andra raden. Älskar den typen av kjol!
Jag gillar alla kläderna men tycker att de beiga byxorna och ljusblå överdel är frächast.
Ha en bra sensommar/höst.
/Åsa
Bild 3 på översta raden är min favvis, så himla snygg!! Men bild 2 både på övre och nedre raden är också jäkligt snygga!
ja tycker om alla dina kläder. jag får fina inspirationer av dian inköp. Den blommiga jackan åkte ja ända till nyköping för att köpa då den varken fanns i lkpg el i stan. bra jobb med din blogg.
Jag gillar ALLT!
Men favoriten blir ändå den prickiga kjolen =)
Åh, Jenníe! nu gjorde du mig riktigt glad. Säg gärna vad du vill se mer av på bloggen!
vad söt du är :) jättefina kläder!
Jag är helt kär i nr fyra!! Vart har du köpt kjolen? :D
den med prickiga kjolen är finast! blir på glatt humör av den bilden :)
långkjolen med väst o sista bilden är finast.
den prickiga kjolen är ju så avis på! den outfiten är du finast i. men du är faktiskt fin i allt du hittills visat upp! =)
Din prickiga kjol är så fiiin!
åttonde bilden (den prickiga kjolen :D)
ÅÅHÅÅÅHÅÅÅ va snygg du var i prickiga kjolen-outfiten. MUMS.