Yesterdays
Dec 2009


Igår blev det en klänning från Monki, syns tyvärr inte på bilden men den är dekorativ i ryggen med ett långt blixtlås. Skorna är från Have2have och väskan ett litet fynd från Primark.
Snyggt hörrö! :)
I like :D
Jäääättefint =) <3
Tjusigt värre!
om du någon gång skall sälja din garderob så kan du väl sälja den till mig! du är alltid supersnyggt klädd! och sen verkar du döcool dessutom!
Snygging! Förstår inte hur du alltid orkar fixa dig. Men det är roligt, inte minst för bloggens skull. För det är skitkul att se bilder! Keep up the good work girl! Jättehärlig blogg btw :)
Snyggt! provade den där klänningen igår.. tyvärr satt den inte lika bra som den gör på dig! Supersnyggt!
Så snygg så :-)
GALET SNYGGT!
Jättefint! Väskan var ju u-n-d-e-r-b-a-r-!
jag älskar din lilla väska! ;;D
Snygging!!!
Fint och vågat, lite rock chic men sexig klädsel!
Snyggt tjejen.
Jäklar vad snyggt! :D
Har en fråga. Jag hittade en kort, jättesnygg jeansväst häromdagen på rea och slog till. Kommer jeansvästen att funka även till våren?
Snyggt! :)
Var i Norrköping idag för lite shopping (bor i grannstaden Linköping) och såg dig gå förbi med din kille. Kändes som att jag såg en kändis eftersom jag nu följt din blogg i några år! Kul! Tycker mycket om bloggen!
Kramar Anna
Jättesnyggt!
Hej Anna! Så skoj, och jag har precis kommit hem från din hemstad!
Riktigt snyggt! Älskar också julbord. såå gott ;)
Tjusigt!
Looove the handbag!
Såg den på primemark, men köpte den aldrig! But it looks good on you! :)
vilken underbart vacker tjej du är! Snygg stil. :)
hittade precis in på din blogg för första gången nu.
vill bara säga: jättesnygg stil och jag blev glad arr se en modebloggare med kurvor. kvinnligt! kramar!
Hejsan. Vart har du fatt tag i halsbanden? Eller ar det ett allmant "plocka-fran-smyckesskrinet"? :)
snyggt! speciellt väskan!
Du har säkert hört det förr, men du får höra det från mig med.
Du har mycket snygg stil :D
hej jag har tänkt att köpa de där skorna men jag e osäker om deär jobbiga att gå vad tycker du
Grym outfit!
men alltså du ser ju förjävlig ut? gå ner i vikt tack? blir äcklad
"men alltså du ser ju förjävlig ut? gå ner i vikt tack? blir äcklad"
den personen är bara avendsjuk! du är jätte vacker!
